» Poradna » Ostatní

Setobox Zeira opravna

mam setobox a po mesici nejde prodejku jsem ztratil tak hledam opravnu v Praze

Odpovědi na otázku

Hledej, tady to hlásit nemusíš.

Zde se řeší problémy okolo počítačů. Opravnu vám tady nikdo hledat nebude.

prodejku mít nemusíš. Musíš prokázat, že jsi to koupil u nich. Prodejka je ovšem nezpochybnitelná. Pokud si platil kartou, tak použij doklad o zaplacení. Můžeš taky použít svědka. A taky je rozdíl mezi neuznanou reklamací a odmítnutou reklamací - vždy trvej na "papíru".

Tohle jsou věci, které nikdo mimozáručně neopravuje. Je to tak levné, že když se tomu bude technik věnovat dvě hodiny, tak ta oprava vyjde dráž, než nový přístroj. Takže zahodit a koupit nový.