» Poradna » Ostatní

Set top box

Dobrý den.Je na reklamaci STB který po zapnutí ukáže na televizní obrazovce 2 až 3 minuty mlhu a teprve pak naskočí obraz? Dělá to dotyčnému od začátku půl roku.Značku STB nevím.

Odpovědi na otázku

Ano, otázkou ale je, jestli je problém v tom set-top boxu. Zkusil ho připojit k jiné TV, jestli to bude dělat i na ní?

Pokud ti to nevadí, nech si ho.Proč jsi ho nereklamoval hned?Já jsem reklamoval STB pro špatný příjem 1 multiplexu hned. Vrátili mi peníze a koupil jiný s citlivějším tunerem, a je OK.

Dotycnemu znamena ze ne me.Loni jsem vracel Hyundai protoze pri vypnuti vzdy bouchlo v repro jak kdyz se vypina vytazenim kablu z elektriky ententyky to delalo ve dvou TV. V 8 let stare jmenovkyni a 35 let JVC.Jsem bez telky, teletext si prectu v ntb

Některé STB nabíhají dlouho ... Pokud to je od začátku, nejspíš to nevyreklamuje.

A nemáš tam třeba nastavenou nějakou aktualizaci kanálu při startu..?I když by tam alespoň byla nějaké rafika...

Vyridim vsechny odpovedi. Vcetne te co zmizela .