» Poradna » Ostatní

Set-top-box se zpětným přehráváním

Ahoj, existuje nějaký Set-top-box s dvb-t2 se zpětným přehráváním? Nebo co byste doporušili při přechodu na dvb-t2 pro někoho, komu jde o zpětné přehrávání třeba 2 dny zpět alespoň? Existuje něco pro takové účely nějaký STB při TV přímo z antény? Díky za reakce

Odpovědi na otázku

O takovým STB fakt nevím. Ale snad není problém požadovanej pořad(y) nahrát na USB, ne? To uměj (s různou kvalitou a komfortem) snad všechny tady prodávaný STB.Zpětný přehrávání jsem viděl jen jako službu, pořady musej bejt někde uložený abyste je mohl přehrát. A to umí jen kabelovky nebo IPTV.

Neexistuje, respektive jde to jen pro jeden z programů, který máš zrovna zvolený. Ale že by sis mohl zpětně přehrát cokoliv, co během dvou dnů zpět vysílali na kterémkoliv programu, tak to opravdu ne.

jestli ti jde o to mít možnost si přehrát cokoliv, co se vysílalo během posledních několik dnů, tak jedině nějaká IPTV služba.Teoreticky bys sice mohl průběžně nabrávat, ale to bys musel mít nějaké speciální zařízení nebo několik settopboxů a i tak pochybuju, že by to ten provoz dlouho vydrželo...

Ano existuje - set-top-box poskytovatele IPTV/OTT sluzby.Oproti nahravani na lokalni medium neskonale pohodlnejsi 😉

Samozřejmě, že existuje. Dostaneš/koupíš si ho k tarifu O2 TV

Ale to si musíš samozřejmě platit a mít připojení k Internetu...

... což není ani DVB-T2, ani z antény (jak se ptal Jirka).