» Poradna » Mobily

Set top box pre Digi TV

Dobrý deň prajem, asi budem mať dosť hlúpy dotaz, ale do tejto problematiky vôbec nevidím, tak vopred ďakujem za prípadné odpovede. Mám doma Digi TV a pravdou je, že ten ich set top box Kaon mi príde ako celkom dobrý vtip, ale používanie už tak zábavné nie je. Chcel by som sa opýtať, či si môžem kúpiť iný set top box, zasunúť do neho Digi kartu a používať. Ak áno, mohli by ste mi prosím doporučiť nejaký? Ďakujem

Odpovědi na otázku

S Digi kartou fungují pouze set-top boxy, které prodává/pronajímá společnost Digi TV. Bohužel nejde použít jiný set-top box.

Ďakujem pekne za odpoveď.

Ještě je teoretická možnost využít místo vašeho set-top boxu přístupový modul Digi CA MODUL CI/CI +, který se obvykle vkládá přímo do televize. Modul by se ve vašem případě vložil do "cizího" satelitního přijímače (s DVB S2 tunerem a CI/CI+ slotem), který by jste si koupil. Nevýhodou je, že by jste si musel tento satelitní přijímač sám nastavit a ladit. Kromě toho jsou prý zmíněné CA moduly dost poruchové. Výhodou je lepší komfort v ovládání a více funkcí. Zda bude vámi vybraný "cizí" satelitní přijímač fungovat s Digi CA modulem, vám poradí na zákaznické lince Digi TV (přesněji jejich technici). Kontakt na zákaznickou linku: +420 800 900 868, +420 533 427 533, sluzby.reklamace.info@cz.digi.tv

Kontakt na zákaznickou linku na Slovensku: tel. 0850 211 112, http://www.digislovakia.sk/kontakt/

pro jiný set top box ho využívat nemůžeš, nabízejí ale možnost zapůjčit si CA modul do televizoru Phillipshttps://www.satcentrum.com/clanky/26002/satelitni-di...