» Poradna » Web a internet

Set top box O2 nefunguje

Dobrý den. Na televizi mi párkrát blikalo IPTV služby... A večer to vyplo úplně. Když vypnu že sítě set top box, už se nepřipojí, ale objeví se úvodní Instalace. A ani přes heslo k WiFi spojení selže. I router jsem restartla a nic. Jinak WiFi funguje. Je ta krabička v háji? Děkuji

Odpovědi na otázku

Obrátil bych se na podporu O2.

Díky za smazání ohledně dotazu Edge Chromium, dobrá cenzura jak za komárů. No, ale od lidí, kteří nemají pomalu ani základní vzdělání, tak se nemohu divit. No, ale k věci zkus ve vypnutém stavu set top boxu ho zapnout a současně při zapnutí držet přední tlačítko a set top box začne blikat, pak se postupně zobrazí všechny led diody a vynutíš tak aktualizaci set top boxu a celé jeho nastavení, to vyřeší spoustu problémů. Hezký den

to nepomůže-jelikož z popisu to zní jakoby se už resetoval do základního nastavení-jenže tam chybí nastavení od poskytovale-takze kontaktovat jeho