» Poradna » Mobily

Set top box dvb t2

Dobrý den, je k dostání na trhu nějaký set top box dvou tunerový s dvb t 2, který umí nahrávat 2 pořady současně ? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Tak vlez na Alzu nebo CZC a vyfiltruj si STB, ktere maji dva tunnery. Tim bude moci nahravat ze dvou ruznych multiplexu.Asi tedko nekdo bude sepisovat seznam jednotlivych vyrobku, aby ses tim nemusel sam zdrzovat...

umějí to všechny set top boxy na stejném kanále, jestli chceš nahrávat z více kanálu tak musíš mít už set top box se dvěma pásmy.

Mas na mysli dvema tunery

Ano.