Sestavení PC do 20 000 Kč.

Dobrý den,Chtěl bych poradit se sestavením PC do 20 000 Kč. Klidně můžete přidávat odkazy na vámi vytvořené sestavy. Je to pro manželský pár a chtějí aby tam byla DVD mechanika, wifi a nebyla to velká skříň. Děkuji za rady,tipy a odpověďi. Kameník

Odpovědi na otázku

a na co to má sloužit? Pokud je to jen na net a konzumaci obsahu = žádné hraní her ani náročné aplikace typu střih videa atd. tak můžeš koupit hotový kancelářský SFF počítač za mnohem nižší cenu.

např.HP EliteDesk 800 G1 USDTIntel Core i7 4770S 3.1 GHz, 8 GB, 256 GB SSD, DVD-RW, Intel HD Graphics 4600, Windows 10 Pro7 990,-https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1208623-hp-elitedes...

Na hraní her to nebude, ale přesto chtějí něco už slušného opravdu aby to bylo kolem 20 000 Kč. Díky za odpovědi.

tak som to vytukal na alze namiesto tebahttps://www.alza.cz/hp-m01-f1003nc-d6134577.htmnemas za co.

a dvd si dokup USB, lebo cdcka uz nikto v tejto galaxii nepouziva

A to si jako vybrali tebe a ty sem přijdeš a chceš návrhy? To nemáš žádný vlastní? Proč věří zrovna tobě, když nejsi schopný nic navrhnout?Kromě toho, jak máme tušit, co se na tom PC bude všechno dělat? Jak máme tušit jaké příslušenství je už koupané? Nebo má být v ceně vše (monitor, klávesnice, myš, repro, OS? Bude se to přenášet? Co znamená nebyla velká skříň? To je tam nějaký omezený prostor? atd......