Sestaveni herniho PC do 40 tisic

Dobry den, potreboval bych pomoct se sestavenim meho herniho pc. Bohuzel nejsem takovy znalec a nevim, jestli bych ho neposkladal tak, ze nepojede. :D Tak se obracim tady, cena by se mela pohybovat kolem 40 tisic a jak uz jsem napsal, mel by byt predevsim na hry. Dekuji Vam za kazdou radu. :)

Odpovědi na otázku

napr. toto , zložia a pošlú :https://www.agem.sk/pocitace/desktop/pc-agem/... nerobím im reklamu

... Raději poskládat, než aby kupoval už složený pc...

zloženie nie je samozrejme podmienka na kúpu jednotlivých súčiastok . To je predsa obchod zo súčiastkami , skladanie je bonus, služba ....On chcel iba vedieť čo je PC za 40K.