Sestava

Ahojte :)Jsem v sestavování nováček lvl 1 :D Absolutní noob ale chci si to vyzkoušet a sám sestavit :) Otázka je, jestli v této sestavě bude všechno kompatibilní :)Rád si nechám poradit ohledně levnějšího chlazení na procík, jinou bednu nebo jinou základovku :))https://www.czc.cz/204224,224588,201542,1103... Tady to je :)

Odpovědi na otázku

Doska a procesor nebudú spolupracovať nájdi dosku s označením B 360 chladič zbytočny stači bohato Fera 3 za ušetrené kup zdroj ten budes potrebovat napr corsair cx 550 ale Lepšie RM 550

Ps. Bedňa je otrasná a ssd malé

Je to SSD vůbec nějak nutné?V té základovce se nevyznam, můžete mi sem nějakou nahodit plus nějaký lepší, prostornějši case?

nutné výslovně ne, ale výrazně ti zrychlí běh systému a aplikací. Tj. dneska už ho spousta lidí bere jako nutnost.

15 set nebo kolik stoji 250GB verze toho diku. Bez SSD ani ránu, až to vyzkoušíte budete si nadávat proč to nemáte už dávno.

jestli na tom chceš mít windows a hrát hry, tak 120 GB SSD je málo.Nějak tam jako nevidím žádný zdroj.

Zdroj mám... corsair 750w Mimochodem jaktože na tý desce nepujde ten procak? Je tam patice 1151...Kupříkladu co tahle? https://www.czc.cz/asus-tuf-b360-pro-gaming-...

Socket 1151 tam skutečně je ale CoffeeLake procesory žádají čipsety 3xx...Intel drží kompatibilitu v mainstreamu po dvě generace a teď přišlo na první generaci pro novou platformu (Skylake a KabyLake mohou používat stejné desky s 1xx a 2xx čipsety. Kávové jezero jen do nových x300

Chápu, takže to muze bejt vsechno co je 300+ z300+, b300+, a300+?

Ano. Žiaľ obmedzenie je len umelé. Celeron 38xx, Pentium 46xx,i3 - i7 7xxx = H110 - Z270Celeron 49xx, Pentium 5xxx, i3 - i7 8xxx = H310 - Z370

Chci jen systém :)

jak jen systém? Co na tom PC budeš vlastně dělat? Ono totiž leckteré softy se prostě bez ptaní cpou na systémový disk, nebo si tam tvoří dočasné soubory.

Aha... ok takže větší ssd.. no problem :)Mě teď předevsim zajima ta zakladovka a jeszli ten pc jinak bude v pohode na paření :D

1: jaké hry budete hrát?2: v jakých detailech kterou hru budete hrát3: v jakém rozlišení budete kterou hru hrát4: jaké FPS očekáváte? A teď myslím minimální FPS pod které jednotlivé hry nikdy nepadnou5: bude se při tom hraní ještě něco dělat? Streamovat? enkodovat video? koukat na film? serfovat po netu?Bez toho nemůžeme říct že je to na hraní dostačující počítač. Jsou lidi pro které je něco takového vlhký sen, jsou lidi co by si o to neopřeli kolohttps://www.letsbld.com/BLDtady je konfigurátor jednoho OEM prodejce sestav. Člověk si klikne až tři hry které chce hrát, klikne pak rozlišeni a ono mu to předhodí nějaké sestavy a jaký výkon ve hře budou mít. Pozor ty FPS jsou průměrné ne minimální

Napíš nejaký rozpočet ja by som to videl nejako takto Procesor Ram karta môžu zostať zahoď ten svietiaci ventilátor a ten hrozný chladic zober chladiča Fera 3 dosku napr asus prime b360 plus bedňu hlavne nie nejaku tisíckorunovú a zdroj s ohladom na peniaze nejaky corsair xc 550 ale lepší by bol Rm 550

Ok takže, fera už jsem vzal... ty ventilatory nahradim... zdroj mam... zakladovku vemu tu co mi doporucujete ackoliv porad nechapu, proc s tou moji neni kompatibilni... a tu case... fakt nevim :/

"...Ahojte :) Jsem v sestavování nováček lvl 1 :D Absolutní noob ale chci si to vyzkoušet a sám sestavit :) ..." Ale trollení ti jde dobře.https://www.zive.cz/poradna/gtx-980-vs-1060-6... https://www.zive.cz/poradna/gtx-970---ventila... http://www.zive.cz/poradna/gk-1060-vs-970/sc... http://www.zive.cz/poradna/sli/sc-20-cq-6071...

Skoda ze se neda zjistit odkud to kdo posilal. S timhle nemam nic spolecnyho :) da se to nejak overit? Nejsem zadnej troll a psal jsem tu naposledy ani nevim kdy a pod nickem Erik :)

Jo tak tohle jsem psal :D sorry.. ale nikdy jsem nezestavoval a jsem fakt noob ;)

Ano dá, ale môžu to len admini. Ale IP adresa dnes už nie je jedinečná (1 IP má x užívateľov)

GDPR.