Sestava

Da se na této sestavě hrát GTA V?Procesor: Intel Core i5-2500 (6M Cache, up to 3.70 GHz)Operační paměť RAM: 8GBPevný disk HDD: 1TBOptická mechanika: DVD-RWGrafická karta: nVidia GeForce GTX 1050 2GB GDDR5Operační systém: Windows 10 ProProvedení: TowerVstupy a výstupy: USB 2.0 | sériový COM | PS/2 | VGA 15pin D-Sub | DVI | RJ-45 | Line IN/OUT | 2x Display PortSíťové rozhraní: Gigabit Ethernet

Odpovědi na otázku

Skoro jo. ☺

Dá se hrát i na horších. Je to jen o nastavených detailech a rozlišení.

Mělo by to jet bez problémů

A skúsil si to ?