Sestava

Zdravím vás, chystám se zainvestovat do pc komponentu, počítač z kterého píšu už mám nějakých 10 let a je poznat že už pomaličku odchází, chtěl bych znát váš názor na tuto sestavu co si hodlám pořídit, děkuji moc předem. Nechci nic extrémního, nějakou tu zlatou střední cestu a hlavně potřebuji vědět jestli na tom rozjedu gta5 alespoň na těch 40-50 fps na nízké detaily Základní deska - ASRock H81 Pro BTC R2.0Procesor - Intel Celeron G3930Zdroj - Seasonic S12II-620 620WGrafika - Sapphire Radeon PULSE RX550 2GB, 2GB GDDR5RAM - 2x Kingston HyperX Fury Black 4GB DDR4 2400 A kdyby byl někdo tak hodný mohli by jste mi prosím doporučit nejvhodnější disk? jestli SSD nebo HDD moc se v tom nevyznám tak se prosím nesmějte :D

Odpovědi na otázku

deska je socket 1150 s ddr3, takze do ni nepujde ani procesor ani pameti. nehlede na to, ze na celeronu si zahrajes tak solitaire, tak nechapu proc tam rves 620 W zdroj. celkova spotreba celeru a rx 550 bude cca 100 - 120 W.

a jakou základní desku by jsi mi teda doporučil? za cca obdobnou cenu

Podstatné je kolik na to PC máš peněz.Celkem.

GTA V je poměrně mizerně naprogranovaná hra, která potřebuje dost vysoký výkon procesoru. S tímhle Celeronem ji ani nespustíš. Takže celé znova a lépe.

a co Intel Pentium G4600? ale furt nevím jakou základovku

Nějakou B250 desku (např. MORTAR je dobrá). S G4600 už by sis zahrál GTA V, koukni na YT.

Nevymýšlej kolo - v Tvém případě hodně hrbolaté - a inspiruj se v herních DS.

Zákl - MSI B250M MORTAR - Intel B250 nebo mě ještě zaujala MSI B350 PC MATEProcesor - Intel Pentium G4600Grafika - Sapphire Radeon PULSE RX550 2GB, 2GB GDDR5RAM - 2x Kingston HyperX Fury Black 4GB DDR4 2400šlo by to tedy?A ještě poslední otázka, bude na to stačit zdroj 350W? děkuji moc

Jaký zdroj? Je to nicneříkající informace "zdroj 350W"... Ten MORTAR je dobrá deska. B350 by ti jaksi nešla, protože je to deska pro patici AM4! Používej ty oči! A neber 2x4GB RAM... Akorát si zacpeš aloty směšnými RAM moduly a při prodeji budou téměř bezcenné... Vezmi 2400MHz 1x8 GB...

Corsair VS350 350W

Corsair má kvalitní zdroje, ale VS k nim nepatří... Vezmi nejméně CX řadu.