Sestava

Zdravím,Šla by tato sestava? https://ctrlv.cz/OlIXVšechno ostatní mám (disk, skrin .....)Sestava je pouze na photoshop, coreldraw

Odpovědi na otázku

Je to už tak trochu retro sestava. Ale jestli to tak za každou cenu chceš mít, tak můžeš. Fungovat bude.

Sice to fungovat bude, ale celé je to nesmysl.

Pouze 4 jádro xenon dražší než i5 7500. Deska dražší než b250m. 750Ti za horší nebo minimálně stejnou cenu jako modernější a silnější GTX 1050. Pokud kupujete nové, tak to není příliš výhodná koupě.