» Poradna » Ostatní

"Sestava"

Zdravím, potřebuju nějakou dobrou PC sestavu do 14 000 - 14 500 k něco aby mi to ujelo nějaké ty hry např CS:GO,Rust,Lolko,GTA V, apod CSGO aspoň 100 - 150 fps aby to šlo nějak plynule nelagovalo se to a v celku dobrou grafiku, děkuji

Odpovědi na otázku

lol

Pak je tady ta skutečnost, že pokud nekoupíš, 144aHz monitor, tak ti i 100 fps bude úplně na nic, protože ten monitor to prostě nezvládne, na 60Hz monitpru se ti stejně zobrazí max 60 fps i kdyby to psalo 800 navíc, aby to všechno dávalo na 150 fps, tak bys potřeboval MNOHEM dražší sestavu, než za 14k, zvlášť v GTA V.