Sestava

Zdravím minule jsem zde psal sestavu na pc ale teď jsem ji upravilProcesor Intel Core i5 4570Zák. deska Intel DH87MCGrafika: Nvidia GeForce GTX 680Ram: Kingston 1600Mhz 8GBZdroj: corsair CX builder series 5Kdyby šlo něco vylepšit napište má to být takový normálně silný herní pc ne málo ne moc.Předem díky.

Odpovědi na otázku

1) No jako být tebou tak nahodím odkazy na všechny ty komponenty.2) Nvidia GeForce GTX 680, jako referenční? Ty obvykle dělají pořádnej kravál. Navíc už je dávno přejmenovaný nástupce GTX 7703) Skříň nemáš?

Vyměň desku, ten Intel je hroznej křáp. Pokud kupuješ externí grafiku, asi bych nebral CPU s integrovanou

To je tak trochu hrůza, nemyslíš? Nebo máš tu GTX680 za pár šušní?

Proč ne novější patice? Navíc i5 4570 je jen o 200Kč a výkonější...

Jo, je výkonnější, dokud nevytáhnu 3470 na 3,6/4,0GHz, hu překvapení žeO faktu, že intel si za x87 čipsety nechává platit téměř dvakrát tolik a tedy při stejné ceně jsou desky horší snad ani nemluvě.

Neuvádíš přesné specifikace komponent.U paměti si pohlídej, aby měla provozní napětí 1.5VU zdroje neuvádíš jeho výkon. Osobně bych vzal raději nějaký Seasonic. Corsair totiž zdroje nevyrábí a různé modely zdrojů pochází od různých výrobců z čehož vyplývají i mnohdy velké rozdíly v kvalitě jednotlivých modelů.GTX680 je v podstatě totéž co GTX770, takže by vzal raději tu. Navíc jsou GTX680 (pokud jsou ještě k dostání) dražší.