Sestava

Dobrý den,chtěl bych znát Váš názor na tuto sestavu,jestli je zdroj dost výkoný,jestli všechno pujde zapojit dohromady atd,sestava bude sloužit především k hraní PC her,OS:bude XP,vím, že sice uvidí jen asi 3,5 gb nebo kolik,ale tak lepší mít víc.

Skříň a zdroj: computer.cz ...
Základní deska: computer.cz ...
Procesor: computer.cz ...
Grafická karta: computer.cz ...
Paměti: computer.cz ...
Pevný disk: computer.cz ...
DVD vypalovačka: computer.cz ...

Budu to kupovat tak na Vánoce,moje stará sestava činí,AMD Athlon 3000+ 1,81 gh,1GB RAM ,250 gb HDD,Radeon HD 3850 AGP,prostě starej veterán na kterým rozjedu tak F.E.A.R. 2 a Left 4 dead na plný detaily bez sekání,ale Crysis,Far Cry 2,to už se bojím koupit :D,hlavně teda prosím chci vědět jestli to zdroj utáhne a pak popřípadě názory co by jste vylepšili.

Odpovědi na otázku

Tak bratu, s touto zostavou si nezahraješ.

Ta skriňa je šitka.To radšej:http://www.alfacomp.cz/php/product.php...
Zdroj je kameň úrazu celej zostavy.Ak ti nezhorí pri prvej hre, tak je ozázka dní.Minimálne 500w seasonic.Prečo dofrasa mini itx deska?To orezané dosky majú byť kvalitnejšie?Dvojjádro, no, to by som uvažoval minimálne o trojjádre.

ok,už mě nebaví jak všichni píšou ,že vybírám zdroje na h... tak dobře stačí tenhle zdroj ? http://computer.cz/DetailPage.asp...

Celkom dobre, len tento zdroj ma 4 pin prídavné napájanie teda max 150w.Keď tam dáš štvorjádro a budeš taktovať, tak to neutiahne.Takže pokiaľ ti to nevadí, celkom dobrá volba.Ešte vymeň tú prťavú dosku.