Sestava z NC- Váš názor a kritika

Zdravím soudržníciNadešel čas, kdy již upgrade mého stávajícího PC nemá cenu ( stará deska se s.478 a tak dále ).Výkon by sice dostačoval, ale chci jej převést na jiné místo, kde najde uplatnění.A tak jsem po dlouhém hledání našel něco, co bych si rád pořídil.A uplatnění tohoto stroje?Ve volných chvílích hry jako FEAR, HL2, možná i Stalkera ( pokud to není kravina )...a jinak práce ( odpočinek ) jako filmy, hudba ( a převody z CD na MP3 ).Zde je odkaz na onen stroj, který jsem si vyhlédl: http://www.nc.cz/Default.asp názory, kritiku ( co kde by se dalo vylepšit ) přijímám s nastavenýma ušima.Díky předem

Odpovědi na otázku

Vypadá to celkem dobře...akorát 1GB ram mi připadá trochu málo na takovou sestavu.Doporučoval bych celkem 2GB ram, a ještě bych změnil grafiku.7600GT je už na nové hry nedostačující...toť mé názory a kritika

Oni ještě montujou do PC jen 512MB RAM ??? No musej na něčem vydělat. Na RAM nešetri a nech si udělat 2x 1024MB v dualu, stačej A-Data okolo 3 tisíc. Nedá mi to, prostě za 20 tisíc postavíš lepší počítač na platformě AMD než tento.

512?Nene, to jsi se asi přehlédl.Má to 1GB ram

Jasně, sorry, už to vidím 2x 512MB, ale i 1GB už je málo, chceš hrát FEAR atd.., ale tam je 1GB minimum, hrál jsem ho na 1GB a žádnej zázrak.Popřemýšlej ještě o grafice, teď dostaneš za super cenu výbornou grafiku a to je ATI 1950GT, to si zahraješ nové hry a na super detailech. A to nejsem zastáncem ATI, ale prostě jejich cena versus výkon, je realita.

Hlavně se modli aby se nic nerozbilo, v NC.CZ mají skvělé lhůty na reklamace, speciálně ten exot v Chomutově.

Sorry za spam, nějak mi tu ulítlo.

Díky za Vaše postřehy...s tou ramkou a GK souhlasím.Rozhodně 2 GB celkově a lepší grafičku- Ati 1950GT se mi také zamlouvá.

Alternativa na AMD např.http://barbone.tsbohemia.cz/ GIGABYTE M55S-S3 nF550 AM2, DDR2, SATA2, GLAN, 1394, ATXProcesor AMD ATHLON 64 X2 4000+ EE BOX socket AM2GK nVIDIA GEFORCE 7600GT silent2 GB 256MB DDR3,2xDVI,TV,PCIx2 * DIMM DDR2 1024MB 800MHZ BAR TRANSCENDHD WD CAVIAR WD3200YS 320 GB SATAII/300 7200 RPM, 16MB cacheCA CASE BARBONE BLACK 5440 (BEZ ZDROJE)Genius Klávesnice KB-10X V2 Black PS2MG MS WHEEL MOUSE OPTICAL Black USB/PS2 OEMZD ZDROJ FSP400-PNF (FORTRON) 12FAN 400W ATXCA CARD READER i-TEC USB 2.0 All-in-One , interní BlackDVD RW LG Black GSA-H30N ±R/±RW/RAM/DL/,bulk,SATACena 19 000 kč bez Windows (s wind. 21 500 + další drobnosti)

Nu, nemám nic proti platformě AMD, ale přesto bych dal přednost Intelu ( jsem na něm odkojený )