» Poradna » Ostatní

Sestava pc

Dobry den,mam tuto sestavu:Intel(R)Core(TM)i5-2300CPU 2.80GHz,RAM 8,00 GB,64 bitovy operační system,Grafika:NVIDIA GTX 650,4 jadro,SSD 120gb Kingston,HDD 500GB,chci se zeptat,je to herní počítač střrední?protože ja na něm hraju hry-Crysis 3,Pro evolution soccer,Call of duty atd,a chci se zeptat kde stahnu program na fps abych zjistil při hře,děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

GTX 650 byl herní lowend ve své době. Střední třída byla GTX 660 Ti:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-vs... Z dnešního pohledu je to ještě méně zajímavá grafika:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-vs... (srovnání s neherní grafikou)http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-vs... (srovnání s dnešním herním lowendem)http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-650-vs... (dnešní střední třída)Na fps můžeš použít třeba Fraps. Ale jde to zapnout i ve Steamu nebo třeba v Riva Tuneru.

Děkuji,ale je to pořad středně herní počítač teda?

Jak by mohl být dnes, když jim nebyl ani ve své době?

ale hry na něm hraju nesekají se mi,to je duležite ne?a mužu na něm hrat hry ne?

Můžeš si s ním dělat co chceš, nikdo ti to nezakazuje. Je to tvůj počítač.

Počítač to zřejmě bude, ale herní střední třída rozhodně ne. Tam bych zařadil dneska počítače s GTX 1070 a odpovídajícím zbytkem, tj. 7x výkonnější komponenty, než máš teď.Tohle mohl být se zavřením všech očí herní počítač kolem roku 2012, kdy karta vyšla. I tak ale na střední třídu byly GTX 660 / GTX 660Ti. Dneska je to hodně starý počítač, herní bych ho nenazval a už vůbec ne střední třídou.Stejně tak už není Crysis 3 nějakým měřičem výkonu, i když jde o stále jednu z nejlíp vypadajích her. Na FullHD to rozjedeš plynule maximálně na nízké střední nastavení, a to je hra z roku 2013.

ok,ja si ho budu stejně vylepšovat

CPU ještě celkem ujde, RAM máš základních 8GB, takže také ok, SSD máš. Takže pokud bys chtěl něco vylepšit a zlepšit výkon ve hrách, vyměň grafiku za GTX 1050 Ti 4GB nebo něco podobného a nárůst výkonu ve hrách bude zatraceně znát. Další změny jsou celkem zbytečné a nebo by vyžadovaly vyměnit prakticky všechno a to by za to nestálo.

Jestli to bude vypadat stejně jako tvůj písemný neprojev, tak to snad raději ne.