Sestava PC

Ahoj,chci si nechat sestavit v CZC.cz počítač. Počítač je určený pro kancelářskou práci a přehrávání filmů, systém win7. Prosím o Vaše zhodnocení.Základní deska - MSI H97 PC Mate - Intel H97 (152762)Procesor - Intel Pentium G3258 (154160)Zdroj - Seasonic S12II-430 430W (66387)Paměť - CRUCIAL Ballistix Tactical 4GB DDR3 1600 LP (119025) nebo Patriot Signature Line 4GB DDR3 1333 w/heatshieldDisk - Samsung SSD 850 EVO - 120GB, Basic (164759)Case - CoolerMaster N300, černá (131897) Děkuji

Odpovědi na otázku

SSD od Samsungu, po těch průserech co předvádí, raději ne. Raději Crucial M500/M550/MX100.Deska by mohla být klidně s B85, ale pokud ve vzdálené budoucnosti plánuješ upgrade, tak je to dobrá volba.

Zbytečně drahá deska, stačí B85, pokud nebudeš taktovat, tak H81 s běžným Pentiem nebo i3, které ma lepší integrovanou grafiku.Zdroj bohatě stačí Seasonic 350W.

Může být: MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85

Vaše sestava tedy vypadá následovně:http://www.czc.cz/d3i7lit4uehlvb8kqijsmkoci... Pokud nutně netrváte na "velké bedně", pak si můžete jako kancelářské PC složit něco takového:http://www.czc.cz/ceof5jqkvmi9jbooasj59re7e...

Moc pěkné,ale do PC bych si chtěl ještě HDD na data, vypalovačku a v budoucnu graf. kartu.

Ahoj,která deska je vhodnější pro procesor Intel Pentium G3258.Musí se Bios na desce Asus flashnout?MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85 neboASUS B85-PLUS - Intel B85

Asus procesor podporuje az od BIOSu 2001 http://www.asus.com/Motherboards/B85PLUS/Help... , ale pokud si nechate PC poskladat, tak by si s tim mel poradit skladatel. Na kancelarskou sestavu s uspornym procesorem, vybirate pomerne drahe desky. Chystate se procesor taktovat? Pro kancelarske/filmove vyuziti to nema valny vyznam. Pokud Vam jde napriklad o kvalitu zvuku, tak to neni uplne nejvhodnejsi resit lepsi deskou, ale lepsi je poridit zvukovou kartu.

PC si nechchám složit. Jakou nejvhodnější desku mi můžete doporučit.O taktování zatím nepřemýšlím.

Formát desky ATX