SESTAVA PC

prosim poradte co bych mel zmenit na teto sestavě kupuju novy pc ale HDD,DVD-RW,grafiku a zdroj dam ze stareho pc.a nejsem si jist jestli je tato zakladni deska dobra.jinak bych mozna koupil tuto-Gigabyte M57SLI-S4

Zdroj-Furtron blue storm II 500W
RAM-A-Data Vitesta EE 4GB (kit 2x2GB) 800+ MHz
DEska-ASUS M2N-E
CPU-AMD Athlon 64 X2 6000+ 125W BOX
a skřín-Thermaltake VB6000BWS Swing

Vše budu objednavat z alfacompu.jo jinak ma grafika v mem starem pc je MSI RX3870-T2D512E-OC 512MB DDR4. prosím posudte a kdyžtak poradte co zmenit. díky.

Odpovědi na otázku

Tu desku mám taky a zatím žádný problém.

Nemá význam kupovat základní desku s podporou Nvidia SLI a grafiku ATi která podporuje Crossfire

procesor bych radit x2 5000+ BlackEdice

a základní desku Nvidia + nvidia , nebo ATI k ATi

Jinak si myslím, že SLi a Crossfire není moc využitelné, na parádu dobré, tedy pokud to funguje a né každá hra v tom režimu umí běžet. Ušetříte $ jak za HW tak za elektriku.