Sestava nového PC

Zdravím,složil jsem si na Alze svoji PC sestavu. Chtěl bych poradit jestli je to ok, popř. nějaká rada jak to upravit/vylepšit.Děkujizde je odkaz: https://www.alza.cz/Order1.htm

Odpovědi na otázku

Alza nemá unikátní adresy pro košíky, takže kliknutím na tvůj odkaz každý kouká na ten svůj. Buď to vypiš nebo to udělej v jiném eshopu, který to umí (czc.cz, alfacomp).

už jsem to zjistil, díky, přepíšu to

A jaký je účel PC? Pokud to jsou hry, tak je Titan X nesmysl, protože GTX 980 Ti má vyšší výkon. Titan X se hodí na výpočty.

Za to bych se přimluvil. Btw. na tohle se hodí více forum, tam ti poradí lépe :P

ano, chci sestavit herní PC

Tak dej rozpočet a požadavky na PC uvidíme. Každopádně mi přijde, že na to jdeš jen cestou "co je dražší, to je určitě lepší", přesto že to u všeho neplatí (viz ten Titan X).

rozpočet do 70tis, samozřejmě pokud to bude méně, vadit to nebude.

V jakém rozlišení budeš hrát? Potřebuješ jen bednu nebo i něco dalšího?

Je pravda, že jsem vybral dražší věci. Většinou přece jen ta kvalita a výkon odpovídají, aleje mi jasné, že ne u všeho to je nejlepší volba. Proto právě potřebuji poradit. Pořizuji jen bednu, vše ostatní mám. Hrát budu v rozlišení Full HD 1920x1080 na 24" Sencor SLE 24F55M4

Na FullHD je grafika tipu GTX 980 Ti / Titan X brutálně předimenzovaná. Celkově PC za tu cenu je pro pitomé FullHD zbytečnost. Na to stačí bohatě PC za polovinu. Takové PC má smysl pro buď 3x FullHD nebo 1x 4K. Nehledě na to, že během cca půl roku mají vyjít nástupci aktuálních grafik (jak u Nvidie, tak u AMD), takže koupě takto drahé grafiky zrovna teď není (alespoň pro mě) moc smysluplná.

Dobrá děkuji. vyplatí se tedy počkat na nové generace grafických karet nebo vybrat nějakou ze současných např. zmiňovaná https://www.alza.cz/msi-gtx-980ti-gaming-6g-d... popř. ještě nějakou jinou?