Tu parodii na zdroj opravdu v počítači nechceš, že ne...

a s jiným by to šlo? myslím zákl deska,grafika etc

Tak jinak v tom žádná zásadní problém není

1) Zdroj opravdu nechcete.2) Ram nepůjdou na té frekvenci => vyhozené peníze, které mohly být jinde. Na blikátka se vyprdněte. Chcete aby počítač fungoval a měl výkon nebo chcete světýlka? Pokud to druhé, tak nepotřebujete PC, ale stačí si koupit na stěnu nějakou disko kouly.3) Skříň zase hezky bliká, ale opět to není funkční. Nikde vepředu nevidím nasávací otvory. Potřebujete tah vzduchu! Tady je reálné riziko, že to moc chladit nebude a teploty budou zbytečně vyšší. Ale bude to hezky blikat, to je nejdůležitější....4) Zvažoval bych zda to nepostavit na AMD Ryzen 3600, ale to by vyšlo asi trochu dráž (tak o cca 1000Kč).PS: Je možné, že deska nebude mít bios pro dané CPU, takže pokud budete stavět sám a narazíte na starého ležáka, tak to PC nepojede. Ale jinak to jde. Předpokládám, že hlavní účel sestavy jsou hry, že?

Ano, chci pc na hry do cca 23000

A co něco takového? Pokud bych se tedy měl držet vašeho výběru.https://www.czc.cz/187659,252489,254989,2494... Deska možná pořád bude potřebovat aktualizovat bios, ale je dost frekventovaná, tak tam snad už bude nějaký s podporou 9400F. Pokud ne, byl by při vlastní stavbě problém. Pokud to necháte sestavit obchod, tak ti si to aktualizují (je k tomu třeba procesor, který je na staré verzi biosu funkční, což vy při stavbě doma nebudete mít)

Viděl bych to spíše takhle:https://www.czc.cz/233925,265877,241383,1876...