Sestava herního PC

Zdravím, před několika měsíci mi odešel herní notebook. Uvažoval jsem, zda-li koupit další ntb, nebo přejít ke stolním, herním PC. Nakonec jsem se rozhodl pro stolní. Včera jsem si začal hledat komponenty pro sestavu PC, nechci totiž kupovat tovární počítač, chtěl bych si ho složit sám. Mám už sepsaný celý seznam a nyní vás prosím o radu. Mohlo by to s těmihle součástky šlapat dohromady? Děkuji za rady.http://www.czc.cz/0i1np2m3d8jjvaup0t2i7l8tk... PS. Omlouvám se, podobný dotaz tu je již jednou odemne, ale nevím, jak ho upravit

Odpovědi na otázku

Tak, že se napíše doplňující odpověď pod ten dotaz.CPU pro LGA 1150 sice do desky pro LGA 1155 narvete, ale jaksi to nebude fungovat!Nač ta obskurní zvuková karta, když něco podobného už na té desce je?!Normální skříň vypadá třeba takto: http://www.czc.cz/lian-li-pc-8n_2/70594/pro... , jen nemá "barvičky nVidia.A monitor jak?

Nic horsiho nez GTX660 bych dnes uz nekupoval. Grafikam s pridomkem Boost, Ti, OC a pod. bych se vyhnul. Pri jakekoliv teplotni anomalii (horke pocasi, zaneseny chladic, spatne vetrani v kejsu) padnou frekvence na nominalni hodnoty a bonus je v tahu, protoze pretaktovani je dynamicke. GTX660 je i na standarnich frekvencich porad dostacujici na vsechny hry soucasnosti.

Ti ani Boost ale není žádný přetaktovaná verze GTX 650. Ti má stejné jádro jako GTX 650, ale více odemčené. Naopak Boost je mírně osekaná GTX 660.

Zvolený disk bych do PC nedával. Má firmware optimalizovaný pro ukládání videa a ten dává přednost rychlosti zápisu dat před spolehlivostí.Zvol buď Western Digital Blue nebo Seagate 7200.14