Sestava do 22000Kč,co vyměnit a co nechat?

Pořizuji novou sestavu převážně na hraní her a chtěl bych poradit jestli je to dobřé poskládané nebo jestli má cenu počkat na Nehalem či AM3,díky.

Stávající skříň: www.czechcomputer.cz ...
Stávající zdroj: www.czechcomputer.cz ...
Stávající mechanika: DVD LG stříbrná (model přesně nevím)

Nové komponenty k zakoupení:
Základní deska: www.czechcomputer.cz ...
Procesor: www.czechcomputer.cz ...
Grafická karta: www.czechcomputer.cz ... nebo www.czechcomputer.cz ...
Operační pamět: www.czechcomputer.cz ...
Pevné disky: 2x www.czechcomputer.cz ...
Chladič procesoru: www.czechcomputer.cz ... + www.czechcomputer.cz ...
Druhá varianta chladič procesoru:www.czechcomputer.cz ...
Ventilátory do skříně: 2x www.czechcomputer.cz ...
Operační systém: www.czechcomputer.cz ...

Cena:22 500,-

_________________
Polson de Side

Odpovědi na otázku

To mi někdo z vás nemůže nějak poradit či doporučit??

No tal mám pár výtek. Procesor by stačil E8200 - na výkon E8400 ho snadno dotaktuješ. A grafiku bych bral ATI 4870
Jinak, myslím dobrý

mozna bych koupil jiny ramky kvuli intelu lepsi casovani CL4 www.czechcomputer.cz ...

takovy stroj by si zaslouzil Q9300 A ATI hd4870 gigabyte bude to levnejsi nez ta geforce jinak prvni verze chladice je taky dobra kombinace.

Bratu,a co tak kupit grafiku,4870 od ati?Vies ta doska podporuje crossfire -sic len 8x8,ale podle recenzi neni rozdil oproti 16x16.Do budoucna kupit druhu...

ATI 4870 je dobrá grafika která má podobný výkon jako ta GTX260 ale já měl vždy jen problémy s ovladači tak se mi do toho moc nechce,navíc příšerně topí a moje současná sestava má právě prblémy s teplotama tak bych raději zůstal u te Geforce.Ty paměti si nechám poradit ale není lepší vzít tu vyšší frekvenci k intelu,přecijenom už nejsou o tolik dražší.Q9300 je předražený,na hry bude snad lepší to rychle dvoujádro,já bych zřejmě 4jádra vůbec nevyužil,na počítači provádím běžnou činnost a hraji hry.

tak prave ze geforce gtx260 a 280 ma znacne problemy u vsech vyrobcu karet s teplotami hodne ji jde na reklamace kvuli vadnemu gpu zatim co u ati radeonu se nic takoveho nedeje ati hodne vylepsila sve ovladace byly jen problemy v posledni dobe s kartami s prevednikem agp na pcieexpres ralto pro to delaly ovladace problemy na kartach s agp potize. jinak 4 jadro bude vzdy vykonejsi, kdz uz nebude stihat 2 jadro tak 4 jadro taktnes a mas vykonu zase dost i ve hrach se to zacina hodit jestli muzu radit tak desku a grafiku od stejneho vyrobce gigabyte a gigabyte zatim nejlepsi volba me uz takhle hodne postavenych setav bezi bez problemu nekolik let sm tam je servisuji preinstalace systemu zakaznik si nedal pozor na viry a pod.

No ja mam gtx 280 a nema problem ist na 77%,o teploty by som sa nebal,neskor kupis lepsi chladic,ale ked budes do buducna potrebovat,vyssi vykon,bude lepsie dokupit este jednu ati,ktora uz nebude draha,ako zas novu grafiku.A stymi 4 jadrami,nieje pravda,ze ich nevyuzijes,neviem jak ostatnym,ale mne 4 jadra pri vsetkon co robim fachaju naraz a nie dva a dva spia....