» Poradna » Mobily

Servis telefonu v alze nebo czc

Potřebuji poradit mám sony xperii z1 a žádný servis v Děčíně mi nechce vyměnit čtečku SIM karty, proto ho chci dát opravit do alzy nebo czc. V jaký prodejně je servis levnější nebo kvalitnější?

Odpovědi na otázku

Reklamuje se u prodejce, nebo pokud ti prodejce dal kontakt na servis, tak tam.

Bohužel je už po záruce.

Jestli je po záruce tak nechápu na co se ptáš ... reklamovat se dají jen věci v záruce.

Já ho nechci reklamovat já ho chci dát normálně do servisu což czc i alza umožnuje.

Ano umožňuje, ale pouze u výrobků, které prodali. Takže pokud sis telefon neobjednával z žádného z uvedených eshopů, tak máš smolíka.Osobně mohu doporučit tento servis http://www.servis-sonyericsson.cz/ , u kterého jsem si nechával spravovat klávesnici své stařičké Xperie Mini Pro. Oprava trvala pouhé dva dny a do konce týdne jsem měl telefon doma :) . Stačí jim napsat a domluvit se, kolik by oprava stála a kam máš telefon zaslat.

No tak ho dej do servisu.

Tak zkus servisy v Ústí, máš to za humny.

Alza ani CZC nemá na telefony vlastní servis.