» Poradna » Mobily

Servis mobilních telefonů Praha

Zdravím, neznáte nějaký slušný servis v Praze? Mám Samsung Galaxy S6 Gold, po pádu telefonu prasklo sklo a displej na některých místech nereaguje. Díval jsem se na internet, kolik stojí celé originální LCD, vyměnil bych to sám, ale pokud by to vyšlo v servise třeba o 500 Kč dráž než samotný displej, tak bych to přenechal odborníkům, zatím jsem úspěšně vyměnit displej z AliExpressu u iPhone 5S, tady to bude složitější a hlavně dražší, myslím, že servisy si dokáží sehnat díly levněji než já na internetu. Z Ali se to nevyplatí kupovat v tomto případě. Můžete nějaký doporučit nebo poradit? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Servisy to rozhodně sehnat levněji nedokáží. Buď používají pouze originální díly, které jsou mnohem dražší a nebo kupují normálně z Ali, stejně jako si to můžeš koupit sám.

Pochybuji, že bude servis levnější. Uvědom si, že u servisu zaplatíš 1000 až 1500 Kč jen za to, že otevřeš tam dveře a někdo k tobě zvedne hlavu.

Zkusil bych se zeptat tady https://aj-servis.cz/. Byl jsem tam se svým telefonem kvůli nefunkčnímu repráčku, bohužel oprava by byla na výměnu desky, takže k opravě nakonec nedošlo, ale za diagnostiku po mě tento servis nic nechtěl.Řekli mi, že výměna desky by byla u nich za 2500 Kč, takže to vypadá, že díly nakupují z nějakých alternativních zdrojů.

Alternativní zdroj = Aliexpress nebo eBay :)