» Poradna » Programy

Service packs pro Windows 95 s podporou USB

Az kdyz jsme 3 lety pocitac s W95+USB vybavili portem s USB, doinstalovali ovladace a zacali instalovat HP PSC 950-tiskarnu, skenner, kopirku v jednom, zjistili jsme, ze v navodu jsou uvedeny Windows od 98 vyse. Prosim konferenci o pomoc, zda nekdo nema service packs na W95, kde je jeste mozna nadeje, rad bych si jej stahnul. Podle seznamu od Microsoftu byly stazeny tyto "paky" k 31.12.01 z jejich webu. Totiz, kdyz se instalace hned zpocatku zastavila, vydala toto hlaseni: " hp all in one installer: Your operating system does not match the supported operating system or service packs."

Odpovědi na otázku

USB sběrnice je zcela podporována až v systému Windows 98, ve Windows 95 OSR 2 je potřeba její podporu doinstalovat (soubor usbsupp.exe  v adresáři other\usb). Nemáte-li Win95 OSR 2.x, USB zřejmě nerozchodíte.Osobně bych doporučil přechod na Windows 98 SE (popřípadě ME).