» Poradna » Programy

Service pack 3

dobry den. chtel bych se zeptat zda-li nejde odinstalovat service pack 3 z win xp. dekuji

Odpovědi na otázku

Proč? Neříkej, že jsi ho nainstaloval. A pokud ano, řekni komunitě proč. Ať se vyvarují tvých chyb

ja ne to uz byly xp se servis packem 3 do firmy

Tak jsi nakopat IT oddělení do špic

a preco by mal? lebo mu to amater ako ty poradil? nevies o com vravis, tak nepis laskave.

Mal by sa dať(vo Viste sa SP dá odstrániť).Niekde v ovládacích paneloch/skontrolovať aktualizácie/historia aktualizácií-niekde tam

Nezkoušel jsem to,ale mělo by to jít takhle:
start - nastavení - ovládací panely - přidat/odebrat programy

... tam si najedeš na "service pack 3" a dáš odebrat

Kruciš, vy ukomírové a ladisové, víte vůbec, co mu radíte. Máte aspoň Ahnung z toho, jak hluboce a na kolika tisících místech v kernelu OS je SP3 zahnízděn? Poraďte mu, ať se vrátí k libovolnému "stavu" před aplikací SP3, ale neraďte mu, hergot, odinstalaci, šaškové.

Pýtal sa ako sa to dá odinštalovať,nie či to má odinštalovať.By asi bolo lepšie preinštalovať(alebo oprava) win bez SP3.Šašovia šaškujú šušky si šuškajú...

Klídek ... ptal se na odinstalování a na to odpověď má.
Jestli bych to dělal,nebo nedělal se neptal?!

Mily vrchni sasku. Prave proto je soucasti SP3 odinstalator, ktery jej z tech tisicu mist odstrani. Predchozi stav pouzit nelze, neni po prechodu mezi SP kompatibilni.

Hele neblbni mu hlavu klidně může SP3 odinstalovat neměl jsem s tím žádnej problem a to jsem už odebral z několika pc a na přání jsem odebral i aktualizace je to sice otrava ale přání je přání a vše no problem asi tak no!

to jo ja jsem odinstalovala sp3 a mam pocitac v cudu. nekde mi spustit pise ze mu chybi spustec protoze doslo k odinstalovani sp3

Ukvapene konstatovanie neznalost a blbost ,,, SP3 ide korektne odinstalovat, a niesu s tym ziadne problemy, tak kto je teraz šašek?

Můžu se jen zeptat na to proč to chceš udělat?

Jinak se obávám, že to asi jen tak "odinstalovat" nepůjde...

Hezký den,
např. pokud je systém na C:\Windows, pak spustit : C:\Windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exe . Jinak vyhledat složku instalace Windows, přejít do složky $NtServicePackUninstall$\spuninst a spustit soubor "spuninst.exe". Rada je bez záruky, ale předpoklad je, že slouží k odinstalaci SP.

Problem je v tom ze chcem ten SP odinstalovat, ale nemam ho ani v ovladaci panel/ pridat nebo odebrat programi , a nemam to ani tam gde hovoris ty C:\Windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exe ....co teraz ?

start - nastavenia - ovladacie panely - pridat odobrat softwer - zaskrtnut hore policko zobrazit aktualizacie - udinstalovat. A je to. restart a vycistit CCleanerom.

ja sa chcem spýtať aký dôvod máš na odinštaláciu sp3! jeden pc s win xp pro sp3 mám a ide bezproblémovo

Nefunguje me s nim spravně IE8 Beta.......

Zatím všichni, co řešili odinstalaci SP3 kvůli problémům, tvrdí, že problém po odinstalaci přetrval.
Spíš hledej chybu v IE8 nebo si stáhni funkční prohlížeč.

Tak budem prvy, moj problem sa po odinstalacii SP3 stratil, dokonca som to skusil niekolkokrat nainstalovat a odinstalovat, a kedze bolo evidentne ze to je SP3 ktory roby problem tak som kontaktoval aj podporu u HP a vraj mam este pol roka pockat a HP vyda vlastne aktualizovane ovladace na moje zelezo (HP Compaq Tc 4200) momentalne sa na probleme vraj pracuje,

Já bych tedy odinstaloval tu betinu synu a jel bych dál s SP3 a proč? beta je beta no!.......pohoda klídek až doladí betinu a bude i v CZ tak ji tam rupni

Sám s tím teď bojuju. Potřebuju nainstalovat ovladač k hercules DJ a pořád mi to hlásí chybu 5001 a chce to servis pack dvě a troujku to odmítá. Pokud se povede, rád poradím. Zatím zkouším to co tu radí jiní, ,,C:\Windows\$NtServicePackUninstall$\spuninst\spuninst.exe ,, a pak se uvidí. On mi totiž nejde odinstalovat starší ovladač hercules DJ. Na ...

cafte ja mam taky problem ze som si nainstaloval win rovno s sp3 a tí trtkovia z mrkvosoftu tam nieco dodrbali a setky hry cez internet laguju a poviem vam ze v pridat/odstranit programy ho nemam teraz co??

dakujem

pockaj na ie 8 full s betaverziami mozu byt problemy to nieje otazka sp3 ..inak k tomu ci stahovat sp3 alebo nie ak mas povolene automaticke aktualizacie co vo firme asi mas aj tak ti ,,skoro vsetko,, potaha do pc ..presne to co obsahuje aj sp3 pokope

-až na pár technologií jsem jsem nenarazil na rozumný důvod pro SP3 odinstlovat

-pokud ho instalovali dodatečně a nevynuly body obnovení nebo někdo něco smazet tak by měl jít odinstalovat.

V pridat a odstranit programy zaskrtni zobrazit aktualizacie a najdi polozku Windows XP Service pack 3

to plati iba ak nebol SP 3 integorvany do OS, sorry

A když se mi ukazují jen sp2 a v systému mi to píše,že mám trojku?A v těhle aktualizacích mi to sp3 neukáže! SP3 mi blokuje DTV na compu!

Přesně, jako když jsme byly děti a vídaly na plotech a vratech "Kdo to psal, je vůl". Takže kdo si nainstaluje SP3 (představující velmi těžký a obtížný zásah do systému - instalační prostředek s integrovaným SP3 je něco naprosto a podstatně jiného) a neudělá si předtím image nebo klon, je vůl. Korunovanej.