» Poradna » Programy

Server ZIVE celkově

V poslední době (min.poslední týden) se nám výrazně zpomalil přístup na ZIVE. Casto dochazi i k tomu, ze natahovani nekterych prispevku zkolabuje. Vcem je problem ?

Odpovědi na otázku

To by nebyl až zas takový problém, jako dostat se vůbec na živě! Velice často se stává, že pro vstup na živě je vyžadováno jméno a heslo. Nejspíš je to pro interní vstup při přihlašování, a taky jedno z lákadel jak server napadnout, i když jsou jednodušší cesty jak se dostat serveru na zoubek.I když živě a podobným rozsáhlejším projektům fandím, pěkně to odrazuje!Bacha na to!!!