Server asus p5mt-r

Prosím jak ztišit server aby tak nehučely větráky skoro jedou na maximální výkon šlo by nějak v biosu to ubrat aby tak nehučely na plný výkon, jede tam jen Linux, výkon cca 30 procent zátěž max. Nemá někdo český návod na server, po případně Linux VMware ESXi 3.51 verze nebo co byste tam doporučili dát aby to mělo grafický desktop. Děkuji

Odpovědi na otázku

Řešení je prosté = organizačně-logistické.Server se obvykle umísťuje:A/ v profi LAN do separátní serverovny;B/ v SoHo LAN do sklepa|komory|špajzu|jiné neobývané místnosti.V každé z těchto lokalit si může řvát jak chce: není to slyšet.