» Poradna » Mobily

Serial

Hello,potřeboval bych poradit nějaký serial,jelikož jsem nespavý člověk,tak sleduji vždy "večer" film/serial.Něco ve stylu : zábavné,vědecké i sci-fi,určitě ne ty odrhovačky co běží už skoro jedno století.Sledoval jsem : Doctor who,Warehouse,Big bang theory,kosti,Revolution,S.H.I.E.L.D,Stargate,Sancuary a jiné.Zajímavé a neokoukané...Předem děkuji za rady a kdo nemá nic k tématu at radši nepíše.

Odpovědi na otázku

Tohle je pěkný nesmysl, postahuješ kupu věcí a polovina tě neosloví. Mně se líbil Babylon 5, Star Trek skoro všechny série, určitě je škoda že nepokračoval právě StarGate Universe efekty byly opravdu vynikající bohužel ten nesmysl "s tlacháním o lidských problémech" to zabil, také je fakt, že podobné seriály se již netočí lidi to nezajímá takže to vždy budou starší provenience nebo to co se dělá dnes. Určitě není od věci zadat do Google co si přeješ, nechat si vyjet nějaký seznam, ten prověřit proti IMDB, tam si přečteš o čem to je, kdo v tom hraje a v jakém je to asi duchu a hned víš na čem jsi.

Zkusil bych Star Trek: Enterprise (2001)

A ten byl dobrej, škoda že to nevymysleli tak aby bylo mnohem více sezón min. 7 jak bylo tehdy zvykem, TNG, DS9 a Voyager.

U nás ve Springfieldu.

Já jsem onehdy viděl jeden díl seriálu "Pravěk útočí", tak jsem si stáhnul zatím první čtyři díly, abych věděl, jak to začalo. Dietl to není, ale IMHO se na to koukat dá.

Startrek me vůbec neoslovil,seznam serialu?Vyjede 200 jmen,ale podle videa/popisu člověk nepozná co je dobré a % hodnocení?To tam hodnotí 50 letí učitel co hledá v každe sekundě chybu...Radši se zeptat davu co sleduje podobný "štýl" a nechat si poradit.

u vas nie su prenosy z parlamentu?

Jsou, trocha sci-fi s nádechem komedie a někdy i akce ale po par minutách znudí... 1/10.osobně doporučuju Firefly a Farscape

Zkus seriál Arrow, je to bomba

No nevím, koukat se na to dá ale jinak je to jen Xtá kopie Batmana.

a ty další kopie Batmana ?

No mohol by si skúsiť seriál napr. : Grimm, The Walking Dead, the Following, Falling Skies, Supernatural, Resurrection,Defiance, Bates Motel...