» Poradna » Notebooky

Serial tag na Dell latitude 3570 windows 7 pro

Dobry den/vecer Chtěl bych se předem omluvit za kategorii. Nejde nastavit ( na mobilu ) multi-kategorieProsimvas. Mam menší problém.Dneska jsem v praci dostal služební notebook. Dell latitude 3570Mam problém s OS. Firma mi zakoupila notebook s OS Win10 64bit.Kvůli Win10 mi zde nejde par podstatných veci.Můj dotaz zni. Nenašla by se hodna duše, která by byla ochotna mi na e-mail zaslat serial tag od Dell latitude 3570 windows 7 pro?Jde jen o to, abych na off. Stránkách Dell mohl stáhnout aktualizace s Win7 64bit OS.Kdyz chci stáhnout aktualizace se svým serisl tagem, tak mi to stahuje Win10. Děkuji za pozornost. V případě zaslání serial tagu zasilejte na e-mailovou adresu: lol.dk@seznam.cz

Odpovědi na otázku

Měl by to být tenhle noťas..???https://www.alza.cz/dell-latitude-3570 Ten noťas jsem měl a byl jsem s ním hodně nespokojenej. Má tedy pěkně hnusný zobrazování.. Takže jsem ho vrátil.. Ten notebook má přeci předinstalované Win 7 Pro a k tomu Win 10 Pro. Takže pokud sis jej přihlásil na webu výrobce, pak bys měl mít automaticky možnost ke stažení ovladače na oba systémy.. Ber to prostě tak, že je to služební notebook. Takže si hold budeš muset zvyknout na Win 10. Zaměstnavatel si nejspíš myslel, že ti s desítkama udělá radost.. Šéf je asi vypatlanej trouba..

".. serial tag od Dell latitude 3570 windows 7 pro?.."Pokud je tam i licence pro W7, tak u tech Dellu byva nalepka s licenci pod baterkou...

Né vždy, právě kvůli tomu že se licenční štítek časem ošoupe (znečitelní) je licence distribuována elektronicky formou SLIC

Pravda je, ze sa mi nedavno stalo, ze som zadal service tag a ponukalo mi to iba ovladace na W10, resp. nejaka hlaska, po prepnuti na W7, ze nepotrbujem ziadne updaty. Co som teda ostal vyvaleny. U Dell je dobrym zvykom mat ovladace na vacsinu OS ktore sa este pouzivaju. Kazdopadne, skus zavolat na Dell support, k Latitudom by si mal mat aspon NBD zaruku a mali by ti ochotne poradit. Idealne, ak by ste mali Pro support, vtedy volas s clovekom, co je aj technicky zdatny a rozumie do detailu problemom. Takze pokial si po zadani svojho servicetagu na support.dell.com nenasiel ovladace na W7, odporucam volat na ich podporu, urcite ti pomozu, oni su vzdy ochotni.

No, ja bych spis rekl, ze si plete service tag, a licencni cislo pro W7 (kdyz ho chce poslat na email)...

Tiez tomu celkom nerozumiem o co mu ide. Neviem presne, ci sa da legalne downgradovat z W10 na W7, ako to bolo kedysi tusim pri Vistach.

Pánove, oba jste vedle jak ta smrk. Ono to skutečně funguje tak, jak píše Ponlonko. PC, o kterém mluvíte vy, se určitě dá pořídit v distribuční síti, ale nové notebooky se už dodávají výhradně s W10 bez možnosti downgrade, a to z toho důvodu, že windows 7 nepodporují plně procesory Intel 7. generace a hlavně v těch jejich instalacích není podpora USB 3.0, takže v půlce instalace se ta mašina zasekne a vyžaduje ovladač k CD/DVD - který se ovšem nedá sehnat - leda na stránkách DELL a to pouze jako součást jejich upraveného ISO včetně Win 7. Jenomže to ISO si člověk může stáhnout jenom po zadání toho service tagu (aby neporušil licenční podmínky) - a pokud ho nemá a napíše tam ten, co má na počítači, tak mu ten jejich systém nabídne pouze ty licenčně správné W10 64 bit - a ty on zřejmě nechce, proto potřebuje ten service tag - se seriovým číslem windows to nemá vůbec co společného ... :)

Clovek se porad uci - to jsem vubec netusil...Zkusit si to DVD udelat sam..?http://www.dell.com/support/Article/cz/cs/czd...

Tak pokud chcete SERVICE TAG tzn sériové číslo, to by mělo být nalepeno na štítku ntb a slouží k ověření záruky, stažení ovladačů a prakticky pro veškerou komunikaci s Dellem.Pokud není čitelný štítek, bývá SERVICE TAG zobrazený v BIOSu resp v diagnostice (F12 při startu ntb)A pokud chcete produkt key k Windows, ten je již od dob Windows 7 u Dellu distribuován ve formě digitální licence SLIC 2.1 taktéž v BIOSu. Stačí mít příslušné instalační médium a systém se nainstaluje a aktivuje právě skrze SLIC

Proboha, umite cesky ? On tam ma predinstalovany W10 64 bit ale potrebuje W7 64 bit pro, jenomze si je nedokaze stahnout ze stranek vyrobce, protoze mu chybi service tag z nejakeho notebooku s W7 - pri zadani jeho puvodniho service tagu mu to nabidne zase jenom ty jeho puvodni desitky. Tady o nejakej SLIC nebo bios vubec nejde - on potrebuje nekde sehnat to dellacky instalacni medium na W7 64bit a bez toho tagu ho od dellu nestahne