» Poradna » Programy

Serial ATA + WinXP SP2

Půjde nainstalovat WinXP s integrovaným SP2 na serial ata disk bez zavádění dodatečných ovladačů. Jde mi o to jestli se integrace SP do Winshits projeví hned při instalaci.

Odpovědi na otázku

Pokud myslíš pouze se zaváděním ovladačů, které jsou součástí instalačky XP, tak se ptám proč by to nešlo? Nedávno jsem instaloval XP SP1 na SATA Barracudu a jediná drobnost byla s nastavením správných hodnot v BIOSu, ale toto popisoval i tištěný manuál, jak na to.

odpoved by zajimala i mne:Chystám se instalovat WIN XP SP2 na desku Asus K8V SE Deluxe spolu s diskem SATA diskem (u mne WD 160 GB). Je tady nekdo, kdo uz toto podstoupil a s jakým vysledkem ? Je zapotrebi opet strkat disketu s drivery ?Dík H

Pokud je tam RAID, tak bude disketa potřeba.

tak tak, pokud je nastavený RAID tak potřebuješ disketu s drivery