» Poradna » Mobily

Senzor přiblížení Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Zdravím,v popisu telefonu jsem četla, že by měl disponovat senzorem přiblížení, přesto v nastavení příchozích hovorů možnost aktivování chybí… Nevíte někdo, jestli se to nastavuje někde jinde nebo v těchto telefonech není? Při hovoru vždy něco zmáčknu….

Odpovědi na otázku

Senzor přiblížení v RN8 je, ale na jeho špatnou funkci si uživatele stěžují už asi 2 měsíce. Pokud jsi vyzkoušela a nepomohlo to, co ti radili na xm.cz, tady ti nejspíš nikdo líp neporadí.

Vyzkoušejte tohle: https://play.google.com/store/apps/details,dokud to Xiaomi v aktualiyace neoprav9.

Tohle se nikde nastavit nedá, má to fungovat standardně v základním nastavení. Spusť hovor a vyzkoušej si třeba dlaní v oblasti sluchátka, jestli funguje.