» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sennheiser HD 4.40BT a Windows 7

Ahoj mám tyto sluchátka, k mému laptopu - 2010 Macbook Pro s El Capitanem - se spárují a fungují bez problému. Na svém, pravda starším, stolním počítači s Win 7 Pro, kde jsem je chtěl připojit přes USB BT Dongle se sice spárují, no žádným zázrakem je nejsem schopen donutit aby přehrávaly zvuk. Sluchátka si stáhnou nějaký generický ovladač, a tím jejich snaha o fungování hasne, stejně tak audio (realtek chip na desce) nějak nechápe že by se mohlo posílat do BT. Nevědfěl by někdo jakým směrem se v hledání příčiny ubírat?

Odpovědi na otázku

ten usb adaptér neměl žádné cd s ovladačem a podpůrným softem? Win7 jsou dost stará tak si s tím jednoduše automaticky neporadí to až vyšší verze.