» Poradna » Windows (a jiné OS)

Selhavjici update win10

mam win10 november update na starsom ntb. pokusa sa o aktualizaciu, pri restarte spusti proces, potom zahlasi, ze sa mu to nepodarilo a vrati zmeny spat. nic vazne sa nedeje, len restart alebo vypnutie/zapnutie pocitaca netrvaju dvadsat sekund, ale dvadsat minut. a obcas ten restart potrebujem, dost to otravuje. ibaze win10 neumoznuje vypnut aktualizacie (a ich odlozenie neriesi problem, pri najblizsom pokuse o restart sa to spusti bez ohladu na nastaveny odklad). zrejme ide o aktualizaciu KB3124262 ...skusil som sw hide-updates - nefungoval ako som ocakaval. neviete poradit, co s tym?

Odpovědi na otázku

Ja bych Windows reinstaloval (dal to továrního nastavení). Nejdříve je samozřejmě třeba zálohovat data.

služba windows update vypnout a zakázat jde...

Použi OOSU10.zip, Záplaty W10 sa dajú vypnúť známym programom pre OS WXP; xp-AntiSpy. Xp-AntiSpy.exe z nemeckej kuchyne zmení údaj v Registroch príslušného kľúča, návrat do pôvodného stavu je možný.