» Poradna » Notebooky

Selhání procesu přihlášení Windows 7

Dobrý den, zakoupil jsem notebook Lenovo V320-17ISK Iron Grey s procesorem Intel Core i3 6006U Skylake bez OS, protože mám svoji instalačku Windows 7, instaloval jsem Windows 7 professional 64 bit a došlo k problému při dokončení instalace Windows "Selhání procesu přihlášení" a ntb se pak restartoval a znovu bootoval. Dle informací je to prý častý jev u w7, zkusil jsem opravu přes příkazový řádek a příkaz "bootrec " ve všech případech mi to píše něco jako ne nalezena instalace windows, pak jsem zkusil rozdělený disk na tři části upravit na jeden přes bootovací program gparted a také nic, poradí mi někdo prosím co zkusit dál? Předem díky.

Odpovědi na otázku

Proč bys opravoval instalaci, které je podělané ještě než ji dokončíš? Prostě to naformátuj a začni znovu.

Máš svoji instalačku Win 7..???O.K. Máš ji tedy pro Skylake upravenou tak, že jsi do instalačky integroval USB3.. ???Pokud ano, držel bych se klasického nastavení v Biosu -> na LEGACY a disk MBR. Pro tebe to znamená, že se nemusíš zabývat blbostí jakou je UEFI, EFI a GPT. Tedy instalace systému proběhne naprosto bez problémů.. UEFI a GPT není vůbec zapotřebí.. Win 7 bude fungovat naprosto normálně.. Źádný častý jev jakéhokoliv selhání při dokončování instalace Win 7 neexistuje..

...aha, v tom tedy bude asi problém, trošku mi objasni upravena pro Skylake, protože nic jsem neupravoval a instalačka je staršího data řazení cca 2011 takže USB2. Ano, v Biosu mám legacy. Budu tedy potřebovat jinou instalačku popřípadě jakou úpravu té stávající?

Chce to tzv. usb creator - Intel.. nebo EZ Installer - AsusObojí mám uložené na externím disku.. Intel USB creator by měl být dostačující.. Co se týče EZ Installer, mám starší i novější verzi z webu výrobce mé desky.. Mám taky Skylake CPU. Za normálních okolností by měla být utilitka pro úpravu instalačky Windows k dispozici ke stažení na webu výrobce toho tvýho noťasu.. Hledal jsem, ale marně.. třeba jsem to i přehlídl.. https://pcsupport.lenovo.com/cz/cs/products/laptops-an... Zde nějakej polskej hošík předvádí, jak přidat USB3 ovladač v průběhu instalace Win 7 na typ i toho tvýho notebooku. nemyslím si, že by to bylo zrovna to pravé ořechové. Instalačka by měla být připravena předem. Intel Creator to umí. Ovšem pod tím videem není link na stažení té utilitky funkční.. https://www.youtube.com/watch *Doporučil bych ti juknout na web výrobce tcvýho noťasu a prohledat, zdali je ke stažení utilitka pro úpravu instalačky Win 7, když je výrobcem tento systém podporován. Na webu výrobců základních desek(pro stolní počítače) platformy Intel Skylake je běžně ke stažení i příslušná utilitka k úpravě instalačky Win 7.. Jestli tu utilitku neseženeš, přihraju ti ke stažení Intel Creator USB3 + EZ-Installer.. No problem..

...oky, díky za radu, vyzkouším a dám vědět