» Poradna » Mobily

Selhání instalace aplikace Messenger

Dobrý den.Mám starší telefon Huawei p8 lite a tak jsem si řekl, že by bylo dobrý ho trochu pročistit. Dal jsem obnovení továrních dat. Všechno se mi pročistilo, za což jsem vděčný. Mám vše nainstalované a vše jde nainstalovat, kromě aplikace Messenger. Aplikace se stáhne, začne se instalovat, avšak nenainstaluje se. Píše mi to chybnou zprávu "Aplikaci nelze nainstalovat", přestože v telefonu místo mám. Zkoušel jsem i verze z jiných zdrojů, starší verze, ale přesto se to nenainstaluje. Můžete mi poradit? Budu rád za každou radu.

Odpovědi na otázku

Vyčisti paměť v mobilu.Neměl si to předtím instalované na SD kartě,že by tam zůstalo něco z toho Messenger.

Mám tam pár složek pojmenovaných Messenger. Je možné že to tím bude.

No asi ano,tak tu SD kartu vyndej a zkus instalovat ten Messenger bez te SD karty. Jinak by stačilo vymazat ty mrtvoly v SD Maid aplikaci.

Tím vyčistíš ty mrtvoly po odinstal... aplikaci jak v internim,tak v externím úložišti. https://play.google.com/store/apps/details

Pořád to nefunguje. Nemáte ještě nějaký tip?

A co to píše při instalaci tohle? Pokud jo to znamená že je už instalovaná nějaká jiná verze a nebo to něco blokuje. https://ibb.co/vjT9BND

Hele myslím si že to něco blokuje, protože tam opravdu nemám jinou verzi Messengeru.

Taky to nejde. https://ibb.co/qr106cz

A nemas zaply nejaky sporic baterie nebo neco podobneho.

Vůbec. Nevím kde je chyba

Presne tenhle problem mam..co s tim???

Prosím, mám úplně stejný problém, podařilo se vyřešit? Už jsem zkoušela všechno možné....

Potřebuji poradit jak nato