Selhání inkoustového systému

Dobrý den, mám tiskárnu HP photosmart C5380 a po zapnutí mi začala tiskárna hlásit chybu 0xc12a0022; vypněte a zapněte tiskárnu.Tiskárnu jsem vypnul a zapnul a opět hlášení. Náplně mám plné.Prosím poraďte co s tímMoc děkuji Radek

Odpovědi na otázku

dobrý den ,mám tiskárnu Epson SX 100 a po zapnutí mi to hlásilo: tiskové kazety nelze rozpoznat ... kazety jsem predtim doplnil nové !po dlouhem premlouvání a nekolikerem vyndání kazet je konecne rozpoznala , ale zas tiskla jen dvemi barvami . po nekolikerem cisteni tiskove hlavy se nedostavil zadny vysledek, jen ubylo z nových kazet asi polovina naplne ! tou dobou jsem uz byl dost nasr...vzteklý a tiskarnu jsem drsně odpojil od PC a odnesl do garaze.budu kupovat laserovou neni zac , rad jsem pomohl Dan

Evidentně specifická závada, pošli dotaz přímo na HP supporthttp://www8.hp.com/cz/cs/support-search.html

jak je stará tiskárna? náplně jsou sice plné ale jsou originály? co ti na tu "chybu" oznámí vyhledávač?

Mám dvě Epsonky, (R 800 a R 2000) a jedu výhradně na samoresetovací kazety a náhradní inkousty; nikdy žádný problém. (originální náplň do R 2000 od 230 Kč/kus, náhradní vyjde na 15 Kč/kus) Rozdíl v barvách originál versus náhrada (Abel) veškerý žádný. A Laserovka je vhodná na všechno, kromě tisku fotek. A i na ní lze ušetřit. OKI C 5800 po úpravě FW (vypnutí kontroly množství sazí a vypnutí blokování kazety po vyprázdnění), papá saze pro HP, ale dosypání kazety vyjde na cca 300 Kč, zatímco originál stojí přes 2.000.

Poslední dobou (mimo laserovky) mám doma i ve firmě EPSON BX525WD, po spotřebování prvních přibalených inkoustů jedu taky na samoresetovacích doplňovacích a bez problémů - tím jsem nechtěl zpochybňovat co jsou zač alternativní náplně, ale to, že i mezi těma je rozdíl...... Kolega koupil alternativky samoresetovací - a po dvou naplněních "doresetoval".... Takže jsem jen chtěl vědět podrobnosti jeho "případu" abych popřípadě mohl posoudit kde je asi chyba

Samoresety pro Epson se dělají v Jižní Koreji a v Rusku. Ty jihokorejské se musejí resetovat zkratem kontaktních plošek, ty ruské naskakují automaticky. Pokud mu tiskárna hlásí, že kazeta nebyla rozpoznána, nebo že ji nelze identifikovat, tak vyndat a zresetovat zkratem kulatých kontaktních plošek. Přesný návod je k nalezení na Google, (zadat dotaz náhradní kazety Epson).

Zkus odkaz výše uvedený anebo tento. Zjišťoval jsi, co je to za Chybu a jaká je příčina?Je to tiskárna na USB i na Wifi?? http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownload...

mám ten stejný problém, máte řešení?Dík, Toník 5.11.19