» Poradna » Mobily

Selfie tyč

Dobrý den, koupil sem si selfie tyč (Cable take pole) a nejde mi sparovat z mobilem Huawei Y-530 U00, poprosil bych o nějakou radu nebo o nějakou aplikaci, předem děkuji.. Franta

Odpovědi na otázku

huawei y530 u00 spárování se selfieZadej výše uvedený text do vyhledávání a zříš návod v pdf Je třeba se naučit používat hlavu, to není jablko, hlava myslí a nenarazí

Je třeba v menu fotoaparátu nastavit pořizování fotografií tlačítkem hlasitosti. Nebo použít nějakou aplikaci, která to umožňuje (Camera FV-5)