» Poradna » Web a internet

Selenium IDE - kdo umí?

Zdravím, ovládá tady někdo Plugin do Firefoxu - Selenium IDE?Využívám ho 5let a dneska jsem došel do fáze, kdy si nevím rady (jsem amatér). Je tady někdo znalý, kdo by uměl upravit kód?Jelikož nic není zadarmo - finanční odměna z mé strany samozřejmostí.Děkuji

Odpovědi na otázku

Spis zkus napsat nekam na mozilla.cz, tam je sance, ze potkas odpovidajici lidi.

Niki, predtým ako budeš niekomu platiť za pomoc, vyskúšal si aj ďalšie možnosti ako je oficiálna dokumentácia + komunita + oficiálne kanály ako je IRC, Slack, email kde by tvo problem potencionálne a dokonca zadarmo pomohli vyriešit?

Díky všem za reakci.Tohle možná nebude ani tak otázka přímo Mozilly, možná budu muset udělat nějakou změnu prohlížeče, spíš je to na nějakého programátora, kterému se za jeho čas rád odměním.Bohužel jsem časově hodně vytížen, věnoval jsem tomu dvě noci a nedal jsem to dokupy (ale jak říkám jsem samouk - amatér).V tento okamžik je pro mne čas cennější, proto nabízím Finanční odměnu za funkční kód.Prakticky vše mám připravené, vše funguje, vyplnění všech formulářů, jen mi nejde nahrání fotografií. Pro někoho zřejmě otázka pár minut či max 1/2hodiny.Pokud se někdo na to cítí, můžeme komunikovat přes FB. Díky