» Poradna » Ostatní

Selanka? Nikoliv. Jen "stav unie"

Jsem zásadně proti metodám typu BAN a podobným blokovacím zvěrstům – ti, co to chtějí, jsou velmi těžce postiženi a představují obrovskou hrozbu. Jsou počátkem nájezdu na kominíky nebo na společnost kadeřnic. Začne to cihlou do čumáku a skončí flaškou s benzinem v ložnici. To, že zde běhá několik nepravých Justýnů, několik „nemohoucích“ příživníků, „94.246….“, pár fajek a podobných těžce psychologicky a psychicky postižených jedinců (jsou všude tyhle týpky, patří ke koloritu řití) pokládám za malý problém – jde totiž o všude a všudypřítomný póvl a špinavou spodinu. Co může být obrovským problémem a tam Lutoňákovi fandím, že „nechce“, a je prakticky proti jakémukoliv prověřování, nálepkování, segregaci. Jde o anonymní web a tak se lidé chovají jako východní prasata (západní prasata jsou neuvěřitelně čistotnější). Teprve čas, trpělivost (2-3 generace) a sebereflexe to spraví – pevně tomu věřím. Jakékoliv nátlaky na identitu se škaredě vymstí, viz „Novinky“ – nemastná, neslaná, nevýkonná a umírající selanka blbečků – extrémní případ šlápnutí vedle. (Bohužel i ve staré dobré Anglii se najednou začali objevovat dementi, kteří chtějí zavádět občanky.) Pokud se jedinci nebudou bránit, skončí všichni se sondou v kebuli, číslem na čele nebo na předloktí a nařízeným či odebraným množením.

Odpovědi na otázku

Upozornění bylo odesláno.

Jsem zásadně proti jakémukoliv omezování rychlosti na ulicích a veřejných komunikacích. Jak k tomu přijdeme my co jsme si pořídili silná auta a nadupané motorky abychom se museli vléct padesátkou za de menty co si myslí že se pravidla silničního provozu musí dodržovat. A zrušte dopravní policii s jejich pokutami a gestapáckými radary.

Ona pravidla na anonymním webu a v dopravě jsou nebe a dudy, Jaroušku. A pokud pořídíš, pohybuj se s ním například v DE.

Nemám rád tvoje nicneříkající a nicneřešící příspěvky tady v poradně, ale tenhle se ti povedl. Palec nahoru.

To víš, jdu do sebe. Jednou se začít musí, ne? Jen "říkající", co?

Jedině Dr. Emil Hácha z prezidentování nic neměl.

Ale měl. Vhodně a rychle přišedší smrt. Ale o tom ten můj thread není. (I když, člověk nikdy neví.)