Seknutí, Tvrdý restart, bliká čárka, vyp. zap. a najede NB.

Takže sekl se mi NB, udělám tvrdý restart, tam pořád bliká čárka, udělám vyp. a zap. NB a najednou bootuje a takhle to je vždy. Mám WinVistaBasic a navíc jsem trochu začátečník, takže jak na to aby to nedělalo?

Odpovědi na otázku

jsem trochu začátečník, takže jak na to aby to nedělalo?...

1. zkuste vyndat baterku odpojit od adaptéru, zapnou ( "vybít" ) vrátit baterku , zapojit adaptér nechat cca 45minut nabíjet a pak to zkusit zapnou dooopravdy
2. přečtěte si návod k obsluze pasáž o reinstalaci - obnovení systému
3. přeinstalujte \ obnovte
4. pokud nic nepomohlo reklamace- servis