» Poradna » Mobily

Seknutí telefonu

Dobrý den, vlastním telefon Samsung Galaxy S3 a nedávno se mi začalo dít to, že se mi telefon po asi 20 minutách používání sekne a nic s ním nejde udělat. Pomůže až vyndání baterie. Zkoušel jsem resetovat tovární nastavení, aktualizovat software, ale nic nepomohlo. Máte s něčím takovým zkušenosti? Případně nevíte, jak to opravit?

Odpovědi na otázku

už je to stařeček - tipoval bych, že mu nechutná buď nějaká aplikace (kterou jste nainstaloval) anebo některá z aktualizací.... co obnovení tel. do továrního nastavení? stále se zasekává? (Samozřejmě bez instalace dalších aplikací).... no a pak postupně jednu po druhé přidávat.Jinak - k těmto dotazům by se hodilo napsat: Jaká verze ROM, Root?, jaké aplikace byly naposledy instalovány, než k problému došlo....