» Poradna » Windows (a jiné OS)

Seknutí při aktualizaci

Zdravím já mám problém že už 5 hodin na obrazovce mám napsáno: Probíhá konfigurace aktualizaci systému Windows.Dokonceno 35% no tak co stín po 5 hodinách dělat? Před tím jsem smazal tmp soubory a vyčistil jsem disk C a D

Odpovědi na otázku

Asis to přehnal s tím "čištěním". Co přesně to bylo?

Dal jsem ve startu vyhledat tmp soubory a tam se nabídlo cleaner tak jsem dal vyčistit nepotřebné soubory. Po dokončení PC normálně ještě běžel až když jsem ho vipnul tak běžela aktualizace a ta se sekla. Je fakt že HDD byl už na vymenu.

Čistil jsi to čím?Pokud máš klasickou plotnu a použil jsi cleanmgr (Vyčištění disku ve windows), tak při odstranění nepotřebných systémových souborů (předchozí instalace, záložní soubory aktualizace atd.), to může trvat docela dlouho, zejména, pokud jsi to dělal poprvé.I když 5 hodin je docela dost.

No já hodostal a už je starej tak 7 let a určitě se nečistil a dost často se mi spouštěl soubor evb163.tmp a ten dost zpomaloval PC tak jsem si na netu našel co to je a tam se psalo že ho můžu smazat že to jsou nepotřebné soubory