» Poradna » Windows (a jiné OS)

Seknul se mi počítač a nevím co s ním je

Seknul se mi počítač a nevím já ho vypnout, poradíte mi prosím někdo, (mám počítač Windows 10).

Odpovědi na otázku

Zkratuj ho

Debile...

Jako každý jiný. Windows v tom nehraje roli. Na bedně jsou tlačítka a v nejhorším to funguje na elektriku. Takže kde je problém?

Problém je v jeho hlavě

Dlouho podržet vypínací tlačítko (možná až 10 vteřin).

5s obvykle postačí. ☺

Každý počítač i v zaseknutém stavu jde vypnout dlouhým podržením on/off tlačítka.

1.Soucasne použit 3 klávesy Ctrl,Alt a Delete2. Pokud to nepomůže použit tlačítko restart na PC skříni 3.Pokud nemáte restart na PC skříni pomůže jen PC vypnout natvrdo tlačítkem Off

Vypnou hlavní jistič elektřiny.

A když ani to nepůjde, tak na baráku (venku) jsou nožové pojistky. AKorát si musíš zjistit,která fáze je pro tvůj byt a nebo to vyházet vše a barák bude bez elektriky komplet. To by v tom byl čert, aby se to nezdařilo. ☺

Otázkou je, zda není lépe přímo vyhodit celou trafostanici.To je sázka na jistotu.

Hmmmm.... tak taký počítač Windows 10 nepoznám, asi nejaká nová značka, nový výrobca.A seknul se.... vytiahni zo zásuvky a je to. Už bude vypnutý.Aká otázka, taká odpoveď!

No já znám jednu paní a ta si dodnes myslí, že počítač je to, na čem píše (Chicony). ☺

to jsem měl taky amiga 600

Já taky, Atari 800XL Na Amigu bohužel nebylo, a pak už jsem přešel na výprodejové 486. Ale dodneška mám nutkání nějakou tu Amigu pořídit, abych si to vynahradil, ale neodhodlal jsem se.Jinak tazatel si tu zřejmě dělá srandu. Napsal blbou otázku, a ještě vůbec nereaguje.