» Poradna » Web a internet

Sekase mi video na Youtube v hd nevim co mam delat

Dobry den Mohl bych se zeptat proč se mi seka video mam dobre vše aji grafiku internet taky dobry Poradte prosim :)

Odpovědi na otázku

Vhodne by bolo dat sem HW zostavu a aj OS.

Mněl jsem starou grafickou kartu tam se mi videa v hd nesekaly nevim proč ale ted mam novou Gigabyte Invidia Geforce GT 730 1gb a tady na tehle se mi videa sekají

To si děláš srandu? GTA 730 je podle tebe dobrá grafika? To snad ne ;)

lepši než brambora -_-

Tak čo sa sťažuješ , že seká ako ruská kosačka. Vypni HD a nebude sekať , tá suprová GT 730!

Jo, takových už tady bylo, co tvrdili, že mají dobrý hardware a internet a pak z nich vylezlo, že mají úplnou plečku ;)

Dobrý den, zeptat se určitě můžeš. Pokud máš vše dobré, tak si dej pauzu, dej si KitKat :)

Pokud nemáš šunku z minulého století, ale to by ní asi nejel win 10 tak internet bude opravdu dobrý což je za 3 takže si pořiď nějaký lepší

win 10 mam už 2 roky -_-

win 10 je v tom nevinne .

Aky CPU a ake ovladace?

ve Firefoxu jdi do nastavení (v pravo ty tři vodorovný čárky) -> dej možnosti -> rozšířené a tam zaškrtni "nepoužívat automatickou správu mezipaměti" a dej "omezit mezipamět na 1000 MB místa na disku", nebo proste víc než tam máš teď Když je tam málo tý paměti tak se některý videa můžou "sekat"

Tak jednu pohádku o tom...jak máš dobrou grafiku...jsem už od tebe četl. A teď prosím o druhou pohádku...jak máš dobrý internet. Změř si rychlost internetu.

Je to sekanie sposobene internetom(video sa nestiha nacitat) alebo PC (video je spomalene, mikrozaseky)?Aky mas CPU?Ake mas teploty CPU, grafiky?Ako mas vytazene CPU, grafiku, ram, hdd?Ludia tu nie su vestci ze vedia co je tvojmu PC, skus odpovedat na kazdu vyssie polozenu otazku.

Tiež mi seká video na You Tube. Mám Win XP, CPU 2,4 GHz, AGP x 8, RAM 1GB, internet 15 Mb/s. Neviem, čím to je, mám to u rodičov a nikdy na to nemám moc času. Iba otázka - nemôže sekanie spôsobovať "zvuková karta"? Ďík.

Vlastnosti CPU Typ CPU HexaCore AMD Phenom II X6 Black Edition 1090T, 3616 MHz (18 x 201)Označení CPU ThubanStepping CPU PH-E0Instrukční sada x86, x86-64, MMX, 3DNow!, SSE, SSE2, SSE3, SSE4APředpokládaný takt 3200 MHzMin / Max CPU násobič 4.0x / 39.5xEngineering Sample NeL1 instrukční mezipaměť 64 KB per coreL1 datová mezipaměť 64 KB per coreL2 mezipaměť 512 KB per core (On-Die, ECC, Full-Speed)L3 mezipaměť 6 MB (On-Die, ECC, NB-Speed)Teploty Základní deska 41 °C (106 °F)CPU 39 °C (102 °F)1. CPU / 1. jádro 30 °C (86 °F)1. CPU / 2. jádro 30 °C (86 °F)1. CPU / 3. jádro 30 °C (86 °F)1. CPU / 4. jádro 30 °C (86 °F)1. CPU / 5. jádro 30 °C (86 °F)1. CPU / 6. jádro 30 °C (86 °F)GPU dioda 56 °C (133 °F)WDC WD15EARS-00Z5B1 41 °C (106 °F)SanDisk SDSSDP128G 37 °C (99 °F)TOSHIBA MQ01ABD050 34 °C (93 °F)ST31000528AS 37 °C (99 °F)Vytížení CPU 1. CPU / 1. jádro 14%1. CPU / 2. jádro 9%1. CPU / 3. jádro 9%1. CPU / 4. jádro 3%1. CPU / 5. jádro 1%1. CPU / 6. jádro 0%Fyzická paměť Celkem 8190 MBObsazená 4499 MBVolná 3691 MBVyužití 55 % Virtuální paměť Celkem 32379 MBObsazená 8004 MBVolná 24375 MBVyužití 25 % Stránkovací soubor Stránkovací soubor C:\pagefile.sysAktuální velikost 8189 MBAktuální/vrcholové využití 1 MB / 3 MBVyužití 0 % Stránkovací soubor Stránkovací Ukázat celý příspěvek