» Poradna » Web a internet

Sekání zvuku u online videa

Dobrý den, mám takový problém. Když se chci dívat na on line seriály nebo si pustit video z You Tube nebo i online vysílání, tak se mi video občas dost seká a zvuk se opožďuje. Také když dám zobrazit video na celou obrazovku, tak se mi to seká ještě víc.Připojení internetu mám více než dobré. (optická síť) Navíc, když to samé udělám na notebooku tak je vše v pořádku. Notebook je samozřejmě novější oproti mému stolnímu PC. Zajímalo by mě čím to je? Není někde chyba v nastavení? Nebo je slabý hardware? Jak na notebooku tak na PC provádím pravidelně defragmentaci disků, čištění a opravu registrů, mazaní zbytečných souborů atd. PC(2,0 GHz jedno jádro, 2 GB ram, 512 MB grafická karta, Win Xp) Notebook(1,8 GHz dvě jádra, 4GB ram, integrovaná graf karta, Win Vista)Děkuji za Vaše odpovědi a názory.

Odpovědi na otázku

Ještě teda, abych dodal. To sekání je rozdílné i v prohlížečích. Blbé je to v Chrome a o trošku lepší je to ve Firefoxu. Na notebooku je to jedno.

Zakaž ve flash playeru hardwerovou akceleraci.Existuje spousta jiných prohlížečů.

1. vymeň CPU za 2jadro (zrejme na to nemáš MB), alebo apoň 3Ghz s HT, tak aj to by bolo asi na 480p málo2. vymeň GK za nejaku aspoň ATI Radeon HD 4xxxx (neviem či máš AGP, ale ja u P4 mám možnosť mať max 4xxx, mám 3650)3. pri prehravaní vyberaj 240p - krpatá kvalita, ale čo čakáš od 2GHz 1jadra? 4. stiahni video a malo by Ti to prehrať aj 480p (mne to šlo aj na P4 Ghz a najstaršou GK Radeon R100)Takže keď máš slabý HW, nečakaj fHD. Už len na taký Internet by si mal mať 2jadro, ideálne (odhadom) nad 3Ghz, alebo nový Pentium B. Mne HD 3650 zvláda aj 720p, ale pri priamom prehrávani v youtube je to trošku horšie

GK mám ATI RADEON HD 3450. Jako ono nemá smysl něco na tom počítači vyměňovat. Už má určitě svoje za sebou. To bude lepší investice do nového. Jen mě zajímalo čím to je. Pokud si video stáhnu, tak v pohodě přehraju i 720p. Jen když jsem se díval na dokumenty na You Tube nebo online seriály. Tak se to prostě sekalo a obraz nebyl někdy i plynulý a zvuk šel napřed. Asi to bude tím HW no ...

Kolonku zobrazení tam vůbec nemám. Mám tam jen ty ostatní 4. A to mám podle webu nejnovější verzi.

Jaký prohlížeč doporučuješ?

Díky moc! Konečně mohu sledovat sport bez sekání obrazu!!!

zaujímalo by ma ako zapnúť HW akceleráciu pri prehrávani videa v prehliadači

No mě to třeba Firefox ani Chrome nezobrazuje. Když dáš při přehrávání pravé tlač... nastavení. Tak tam by mělo být 5 ikon. Já tam měl pouze 4, nevím proč. Když jsem to samé udělal v Opeře tak tam byla ...

Tak právě jsem stáhl Operu. Video jelo velmi plynule a nic se neopožďovalo. Když jsem dal kolonku nastavení. Tak tam najednou byla i daná kolonka. No nechal jsem to povolené. A video mi jelo plynule na rozlišení 1080p na celé obrazovce.

Já ti říkal,že je spousta prohlížečů.A ještě jeden kvalitní-http://www.avantbrowser.com/Pokud stáhneš základní tak jádro je jen IE a pokud ultimate tak má zobrazovací jádra tři-možnost výběru.http://postimg.org/image/4y4q07izx/Operu taktéž používám a nemá chybu.

Dnes mi nainstalovali Windovs10, Osvtedy mi seka zvuk na videach. Co mam robit?