» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sekání zvuku u filmu jak online tak u stažených.

Dobrý den mám velký problém u stolního pc. Seká se mi zvuk jak u filmů přes internet což bych ještě pochopil, ale začal se sekat i u filmů z DVD nebo stažených a zkoušel jsem už více přehrávačů a pořád stejné pak to vypnu dám znovu a jde to a po delší době se zase seká zvuk. U filmů a seriálů online to neovlivním zkoušel jsem na stejné síti jiný pc a tam to jde jak má tak už fakt nevím.Prosím nějakou radu co bych měl stáhnout třeba za ovladače nebo čím by to mohlo být? Děkuji mnohokrát

Odpovědi na otázku

Máš aktualní ovladače zvukové karty a správné nastavení?

Teď jsem se na to koukal a je to aktualizované vše a dobře nastavené.

Zkus v nastavení ještě dát opravu problému se zvukem

Jestli si nedvano aktualizoval Windows na 1809, tak tohle je jedna z lahudek.Skus cez tenhle soft zjistit, ktery ovladac spusobuje lagovani/latency.http://www.resplendence.com/latencymon

Podľa mňa je to zavírený systém. Pomôže reinštalácia operačného sytému.

Měl jsem podobný problém - aktuální driver a sekání zvuku. Driver jsem odebral a nainstaloval nový, čerstvě stažený, a vše bylo v pořádku.Předpokládám, že původně nainstalovaný driver byl poškozený.