» Poradna » Notebooky

Sekání zvuku a myši po reinstalaci OS

Dobrý den,před šasem mi zkolaboval pc. Mam kamaráda, který se v počítačích vážně vyzná, i se tím živý. Nainstaloval mi nový OS (Windows 7 home premium 64 bit) a protože starý hardisk byl na odpis. Dal mi tam nový (http://www.alza.cz/intel-530-240gb-ssd-bulk-... ). Ještě mi rozšířil RAM. Měl jsem 2GB, rozšířeno na 4GB. Vložená pamět: http://www.alza.cz/kingston-so-dimm-2gb-ddr3... Počítač běžel jako vítr, rychlý tichý atp., prostě lépe než před koupí před lety. Občas se trochu kousnul zvuk, ale to jsem přisuzoval nepřitomnosti některých ovladačů. Zvuk se však seká dál, někdy je to hrozný. Prostě běží film z netu a najednou se zasekne i s obrazem a zavrčí. Pak to běží dál. Někdy ani nevim co tam říkají. Teď se sekne i kurzor myši. Na necelou veřinu a jede dál. Nezamrzne na místě, při pohybu se zastaví a o mžik je někde jide. Stává se to hlavně kdž se chystam něco stáhnout a prohlížeč načítá stránku. Nevíte prosímvás co to je? Na netu jsem se dočetl různé teorie od vadné základní desky až po nepřítomnost ovladačů. Nerad bych o počítač přišel, na jiný nemám a potřebuji ho.

Odpovědi na otázku

Obrať se na kamaráda který se v tom vážně vyzná, neboť se tím "živý" !Ať ti to dá hezky dohromady. A sní kaši co si sám navařil!

Ty potřebuješ především od toho PC vypadnout a učit se česky. Zrovna se řeší, jak je dneska každá další generace tupější a tupější. Ty jsi toho zářným příkladem. Ale abys mi rozuměl. "Odnes ten PC tomu kamarádovi a co se tím živý a protože to sám nedáš dokupy."

Teda musim říct že jsem vážně zklamaný a znechucený. Češtinu umím a to dobře. Jen jsem se tu sní nechtěl pachtit. Myslel jsem že zde panuje trochu uvolněnější atmosféra a že zde nejsou hnidopiši kteří se rochní v gramatických chybách. Problém jsem popsal a čekal jsem že mi poradíte. Pro úplnost dodávám že kamarád je poměrně zdaleka a chtěl jsem nejdřív zjistit zda to nevyřeším sám nebo s vaší pomocí. Nemám finančně na to jezdit za ním neustále, natož na nový komp. Místo abyste člověku pomohli s problémem, jen se vysmějete a pochlapíte si vlastní ega nad nevědomostí druhých. Soudíte mě a přitom neznáte. Nezdá se vám to omezené a hloupé. To že víte nebo umíte vás neopravňuje se zde povyšovat nad ostatní nebo se jim vysmívat. A´t už zde napsali jakýkoliv problém nebo chybu (třebaže gramatickou). Krom toho, zde se to jmenuje poradna a ne převýchovna nebo hodina češtiny. Řeší se že je každá generace blbější a blbější ale asi jsi to Lukasi pochopil jen z jednoho pohledu. Vědomosti jsou jen jedna věc, ty se dají dohnat a každý je může mít. Společenský takt, ochota, tolerance a empatie jsou věc druhá a ty se dají naučit těžko. Ty si myslím současná společnost postrádá více. A je tomu tak zřejmě i zde. I když doufám že zde jsou i normální lidé co nad malichernostmi pokrčí rameny a začnou problém řešit. Pánové z příspěvku vás dvou jsem znechucen. Kdyby mi přišel dopis plný gramatických a přitom napsán mile, přijal bych ho raději než rady od vás dvou.

Jestli jsi znechucen je tvoje věc. Ovšem to ti počítač neopraví....A co se týče "dalekosti" tvého PC guru, není o nic více či méně dostupný než tato poradna!Tak jako píšeš sem, múžeš napsat nebo zavolat jemu. Navíc existují programy jako TeamViewer - přímo ideální pro něj jak opravit tvůj PC na dálku (pokud to ovšem umí) - takže výmluva na cestování rovněž neobstojí.....

Opět urážení a zpochybňování někoho koho jste nikdy neviděli, natož znali. Opět jste mi "dobře" poradily. Chtěl bych mít tak malicherné starosti a tolik času jako vy dva experti co jste mi tu "radily" a mohl se pachtit v hloupých malichernostech.

Já nikoho nezpochybňuji. To dělá on svými činy!(Po ovoci jejich poznáš je).A když něco někdo neumí, ať se do toho ne..!Že to myslel dobře je sice pěkné, ale jinak je to k ho...