» Poradna » Programy

Sekání Videa v Editovacích Programech

Ahoj, Potřeboval bych pomoct s jedním problémem,Jsem hráč PC her, A pokud se mi ve hře stane něco zajímavého, Chtěl bych to ukázat nějakým kamarádům.Jenomže když si natočím nějaké herní video a vložím ho do Editovacího programu který mám k dispozici, Video se v něm strašně seká a není možné nic upravovat....Proto vás prosím o radu,Dřív vše šlapalo jak mělo, PC sestavu mám furt stejnou, Programy které jsem zkoušel : Camtasia Studio 8, Sony Vegas Pro 13,Děkuji za případnou pomoc, Tomáš.

Odpovědi na otázku

Pokud dříve vše fungovalo a nyní ne pak máš nejspíš zasviněný OS. Proskenuj ho na malware a podívej se co všechno ti běží na pozadí (tím nemyslím breberky v trenkách).

To se povedlo :D Každopádně to můj problém vyřešilo, Děkuji za rychlou pomoc. :)

Ahoj! Potrebovala bych poradit jak zastavit video na par vterin abych si mohla mezitim precist neco v bubline kterou jsem pridala, aby se take video zastavilo a apk zase rozjelo.Delam v Camtasii. Diky za pomoc!